A harc ősi. Csak a küzdő felek és a bolygók változnak… A bolygót először szerencsevadászok lakták. Kétségbeesett kiáltásaik még talán most is ott visszhangoznak a sziklák között… Ezután szerzetesek jöttek egy Tibet nevű szent helyről. Éhen haltak. Csupán a magukkal hozott gonosz istenek őrzik emléküket.



